+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Bar z ledu v Dubaji

Téměř vše, co v tomto baru dotváří interiér je vytvarované z ledu. 

Téměř vše, co v tomto baru dotváří interiér je vytvarované z ledu. Samotný vstup do je odstupňovaný takzvanými “nározníkovými zónami”, aby si tak návštěvníci postupně přivykali na teplotu vevnitř, ktera se pohybuje okolo - 6 stupňů Celsia, co právě v letním období je doslova nezbytné pro vysoké teplotní rozdíly, protože teplota ovzduší v letních měsících může dosahovat i 50 stupňů Celsia. Návštěvníkům se doporučuje nejdříve pár minut strávit v nárazníkové zóně, aby se tělo mohlo aklimatizovat na podmínky vevnitř baru. Teplota v nárazníkové zóně je stanovena na 5 stupňů Celsia a tak umožňuje tělu, aby se přizpůsobilo prudkému poklesu teploty v baru.

Bar je rozdělený na tři části. Lobby a salónek jsou oddělené tím, co se nazývá Buffer Zone - již zmíněné nárazníkové zóny, kde každému návštěvníkovi nabídnou teplé oblečení včetně obuvi, aby je tak chránili před chladnými podmínkami.

Chillout nabízí kontinentální menu, které vyhovuje vkusu každého jednotlivce a jako první přišel s nabídkou horkých jídel a nápojů jako je orientální kababs, čokoládový fondán, horké polévky, teplé čokolády, capuccino, čaj, sendviče, sushi a nealkoholické nápoje známé jako “mocktails” podávané ve sklenicích z ledu.

Interiér baru se může pochlubit ledovým portrétem jeho Výsosti Sheikha Mohammada Bin Rashid Al Maktouma, více prezidenta a předsedy vlády Spojených arabských emirátů jako i vládce samtného emirátu Dubaj a také dalšími sochami, které mají rozptýlené osvětlení s filtrem přes bloky ledu, měnící barvu a tak umožňují velkolepý pohled v tomto ledovém království.

Po slunečním dni stráveném na pláži je chillout lounge to správné místo, kde se můžete doslova ochladit a opět se těšit na příjemné slunečné počasí.

 

Pokud byste chtěli znát více informací, neváhejte se obrátit na náš Sinimar Team.

POČASÍ V DUBAJI, SAE
čtvrtek
9. duben
Polojasno
Polojasno
29°C
pátek
10. duben
Oblačno
Oblačno
32°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 25.144 CZK
1 AED = 6.871 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
  • Osobní znalost prostředí v SAE
  • Asistence a pomoc přímo v SAE
  • Specializace na Arabský poloostrov
  • Rady a doporučení pro cestování
  • Osobní vazby a kontakty
  • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
  • Uspokojení individuálních požadavků
  • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.