+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Pouštní výlety, safari

Zde najdete výlety, které probíhají v poušti. Můžete si vybrat mezi ranním výletem a sandboardingu či odpolední výlet s večeří a večerním programe nebo také noc v poušti, což je opravdový zážitek. Tolik hvězd jako v poušti v noci jste totiž určitě nikdy neviděli. Výlet v poušti by měl v SAE zažít každý.

Sinimar doporučuje
Zažijte adrenalin při sjíždění písečných dun. Máme pro Vás novinku a možnost řídit silné buggy přímo v poušti. Tento zážitek je nezapomenutelný. K dispozici jsou dva typy buggies, a to Polaris. Je to velmi silný stroj. Jsou buď jednomístné, dvoumístné či pro čtyřmístné. S Vámi vyjede jedna buggy s instruktorem, který pojede jako první a bude Vám ukazovat nejlepší cestu, abyste se nepřevrátili. Pojede dle Vašich možností a požadavků. Rozhodně to ale není žádná pomalá jízda. Po cestě budete zastavovat u velbloudí farmy apod., kde se můžete střídat v řízení, pokud pojedete ve dvou či více. Součástí jízdy s večeří je i večeře v beduínském kempu. Místo, odkud budete vyjíždět na buggies je hluboko v poušti, 65km od Dubaje a 30 km od Hatty. Součástí ceny je i zpáteční transfer kdekoliv v Dubaji.  

Cena: 6.810 Kč  [buggy pro 2 osoby]
Desert Safari Vám dá příležitost užít si zlaté písečné duny naplno během adrenalinové jízdy ve 4x4 džípu. Zkušení řidiči Vás vezmou na projížďku, na kterou jen tak lehce nezapomenete. Uděláme si zastávku na nejvyšších dunách, abyste si vychutnali a také vyfotili nádherný západ slunce v poušti, který obarví písek do červena. Po krátkém odpočinku v poušti budeme pokračovat dále do beduínského kempu, kde je pro Vás připraven celovečerní program s tradiční arabskou večeří formou bufetu. Budete moci ochutnat to nejlepší z arabské kuchyně. Relaxovat na tradičním posezení s hudbou a doprovodným programem. Můžete si nechat namalovat tetovaní hennou, jízdu na velbloudech, vodní dýmku, zatančit si s břišními tanečnicemi nebo se nechat unést tancem dervišů. Většinou si můžete také dokoupit i alkohol.

Cena: 1.540 Kč  [osoba/ výlet]
Pro ty, kteří si chtějí vychutnat dobrodružství na sluncem zalitých písečných dunách, naše ranní safari je na to jako stvořené. Když se vydáte směrem k rozlehlé Arabské poušti ve vozidle 4x4 vedeném odborníkem, nebudete schopni zadržet vaše vzrušení s vědomím, že brzy budete jezdit po největších pouštního dunách v regionu. Nejen, že tento zlatý písek je lék pro oči, ale vzrušující jízda je zážitek na který nikdy nezapomenete. Poté, co si vychutnáte občerstvení v kempu, můžete si vybrat, zda si odpočinete a ponoříte se do krásného výhledu nebo si vyzkoušíte vzrušující sport snowboardování na písku. Menším dobrodružstvím může být i jízda na velbloudech, dokud se vydáte zpět do města.

Cena: 1.080 Kč  [Osoba/ výlet]
Zde máte šanci vychutnat si klidnou noc na samotě daleko od města pod hvězdným nebem, v obklopení krásných zlatých písečných dun Arabské pouště. Pokud strávíte večerní jízdu v autě 4x4, po kterém následuje tradiční arabská večeře formou bufetu, příjemná zábava v beduínském kempu a nestačí to na to, abyste si co nejvíce vychutnali klid obklopen pouští, tak poté, co zmizely davy, musíte strávit noc v soukromém prostředí, kde arabská pohostinnost zahrnuje moderní zařízení, zajišťující, že vaše noc pod hvězdami je pohodlná a nezapomenutelná. Spací pytle a jiné vybavení se postarají, abyste si mohli vychutnat klid a pohodlí. Probuďte se na čerstvou a lehkou snídani a pak se ráno vrátíte do města.

Cena: 1.920 Kč  [osoba/výlet]
Zažijte nezapomenutelnou zkušenost v netradičním spojení, obrovská rozlehlost pouště a pohodlí v první “ open-air” arabské restauraci v tomto regionu. Restaurace Al Hadheerah v komplexu Bab Al Shams Hotel & Resort nabízí nejen úžasný kulinářský zážitek! Servíruje se tradiční arabská kuchyně o několika chodech a během celého večera Vás budou bavit břišní tanečnice, můžete se nechat potetovat Hennou, poslouchat tradiční živou arabskou hudbu s folklorními tanci nebo sledovat představení s vycvičenými sokoly. Tato večeře je pořádána každý den, trvá zhruba 3 hodiny. Minimální počet osob  jsou dvě, je nutné objednat se dopředu. Na tento kulturní i kulinářský zážitek jistě nikdy nezapomenete.

Cena: 3.420 Kč  [osoba/výlet]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
sobota
23. říjen
Clear sky
Clear sky
31°C
neděle
24. říjen
Clear sky
Clear sky
30°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 22.205 CZK
1 AED = 6.069 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
  • Osobní znalost prostředí v SAE
  • Asistence a pomoc přímo v SAE
  • Specializace na Arabský poloostrov
  • Rady a doporučení pro cestování
  • Osobní vazby a kontakty
  • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
  • Uspokojení individuálních požadavků
  • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.