+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Pouštní výlety, safari

Zde najdete výlety, které probíhají v poušti. Můžete si vybrat mezi ranním výletem a sandboardingu či odpolední výlet s večeří a večerním programe nebo také noc v poušti, což je opravdový zážitek. Tolik hvězd jako v poušti v noci jste totiž určitě nikdy neviděli. Výlet v poušti by měl v SAE zažít každý.

Sinimar doporučuje
Zažijte adrenalin při sjíždění písečných dun. Máme pro Vás novinku a možnost řídit silné buggy přímo v poušti. Tento zážitek je nezapomenutelný. K dispozici jsou dva typy buggies, a to Polaris a nebo Rage. Oba jsou to velmi silné stroje. Jsou vždy dvoumístné. S Vámi vyjede jedna buggy s instruktorem, který pojede jako první a bude Vám ukazovat nejlepší cestu, abyste se nepřevrátili. Pojede dle Vašich možností a požadavků. Rozhodně to ale není žádná pomalá jízda. Po cestě budete zastavovat u velbloudí farmy apod., kde se můžete střídat v řízení, pokud pojedete ve dvou. Součástí jízdy na celý den je také oběd, návštěva Wadis, jízda přes řeky, hory a duny. Místo, odkud budete vyjíždět na buggies je hluboko v poušti, 65km od Dubaje a 30 km od Hatty. Máte možnost se na místo dopravit sami např. taxíkem či si od nás sjednat transfer na celý den (12 hodin), kdy můžete využít i možnosti si zajet poté např. do Hatty.

Cena: 6.416 Kč  [buggy pro 2 osoby]
Desert Safari Vám dá příležitost užít si zlaté písečné duny naplno během adrenalinové jízdy ve 4x4 džípu. Zkušení řidiči Vás vezmou na projížďku, na kterou jen tak lehce nezapomenete. Uděláme si zastávku na nejvyšších dunách, abyste si vychutnali a také vyfotili nádherný západ slunce v poušti, který obarví písek do červena. Po krátkém odpočinku v poušti budeme pokračovat dále do beduínského kempu, kde je pro Vás připraven celovečerní program s tradiční arabskou večeří formou bufetu. Budete moci ochutnat to nejlepší z arabské kuchyně. Relaxovat na tradičním posezení s hudbou a doprovodným programem. Můžete si nechat namalovat tetovaní hennou, jízdu na velbloudech, vodní dýmku, zatančit si s břišními tanečnicemi nebo se nechat unést tancem dervišů. Většinou si můžete také dokoupit i alkohol.

Cena: 1.833 Kč  [osoba/ výlet]
Připravte se na ranní kouzelný výlet plný zážitků. Zkušení pouštní řidiči Vás odvezou pryč z rušného města na ohromný zážitek na písečných dunách uprostřed nekončící pouště. Zastavíme se u kempu na občerstvení, kde si budete moci vyzkoušet i jízdu na velbloudech. Budete si taky moci vyzkoušet sandboarding. Stoupnete si na board či prkno a pustíte se po dunách dolů, je to neskutečný zážitek. Poté se kolem poledne vrátíme zpět do rušného města, abyste si mohli užít zbytek dne.

Cena: 1.100 Kč  [Osoba/ výlet]
Desert safari Vám dá příležitost užít si zlaté písečné duny naplno během adrenalinové jízdy v Jeepu nebo dokonce v Hummeru. Zkušení řidiči Vás vezmou na projížďku, na kterou jen tak lehce nezapomenete. Uděláme si zastávku na nejvyšších dunách, aby jste si vychutnali a také vyfotili nádherný západ slunce v poušti, který obarví písek do červena. Po krátkém odpočinku a občerstvení budeme pokračovat dále do beduínského kempu, kde je pro Vás připraven celovečerní program s tradiční arabskou večeří. Můžete si zkusit malování hennou, jízdu na velbloudech, vodní dýmku, zatančit si s břišními tanečnicemi nebo se nechat unést tancem dervišů. Poté v kempu zůstanete spát přes noc. Spát budete na slaměných lůžkách tak, jako spí opravdoví beduíni. Ráno si můžete užít typickou beduínskou snídani. Po snídani budete zavezeni zpět do hotelu.

Cena: 1.984 Kč  [osoba/výlet]
Zažijte nezapomenutelnou zkušenost v netradičním spojení, obrovská rozlehlost pouště a pohodlí v první “ open-air” arabské restauraci v tomto regionu. Restaurace Al Hadheerah v komplexu Bab Al Shams Hotel & Resort nabízí nejen úžasný kulinářský zážitek! Servíruje se tradiční arabská kuchyně o několika chodech a během celého večera Vás budou bavit břišní tanečnice, můžete se nechat potetovat Hennou, poslouchat tradiční živou arabskou hudbu s folklorními tanci nebo sledovat představení s vycvičenými sokoly. Tato večeře je pořádána každý den, trvá zhruba 3 hodiny. Minimální počet osob  jsou dvě, je nutné objednat se dopředu. Na tento kulturní i kulinářský zážitek jistě nikdy nezapomenete.

Cena: 4.146 Kč  [osoba/výlet]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
neděle
17. únor
Rain showers
Rain showers
22°C
pondělí
18. únor
Clear sky
Clear sky
20°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 23.039 CZK
1 AED = 6.292 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
  • Osobní znalost prostředí v SAE
  • Asistence a pomoc přímo v SAE
  • Specializace na Arabský poloostrov
  • Rady a doporučení pro cestování
  • Osobní vazby a kontakty
  • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
  • Uspokojení individuálních požadavků
  • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.