+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Vstupenky do zábavních parků

Zde najdete všechny zábavní parky, které se v SAE nachází.

Ferrari World je tématický zábavní park na ostrově Yas v Abu Dhabi. Rozlohou 200.000 metrů čtverečních je Ferrari World největším krytým zábavním parkem na světě. Ferrari World byl slavnostně otevřen 4.listopadu 2010. Nachází se zde nejrychlejší horská dráha na světě, jmenuje se Formula Rossa. Vozíky této dráhy mají tvar formule a dosahují rychlosti až 240 km/h, a to za neuvěřitelných 5 vteřín! Ferrari World Vám umožní zažít to, co zažívají piloti formule 1 ve svých monopostech. Vyzkoušejte ve Ferrari World atrakci G-Force, tato atrakce vás vystřelí do výšky 62 metrů, kdy na tělo působí přetížení 4G a poté padáte zpět na zem volným pádem. Jednou z dalších atrakcí Ferrari World je Scuderia Challenge, realistický simulátor Formule 1 se stejnými pedály a volanty, jako používají piloti ze stáje Ferrari, tato jediná atrakce se připlácí zvlášť, a to za AED100/osoba na místě. Nabrat dech a doplnit síly můžete v některých z šestice stylových restaurací a kaváren, které se v areálu nachází. Zaměřují se především na italskou kuchyni. Celkem je ve Ferrari World 20 různých atrakcí a samozřejmě také sbírka vozů Ferrari. Bronze vstupenky - můžete na všechny atrakce celý den bez omezení (s vyjímkou Scuderia Challenge), voucher na AED10 na útratu v restauracích, kavárnách či obchodech
Silver vstupenky - můžete na všechny atrakce celý den bez omezení (s vyjímkou Scuderia Challenge), 3x možnost přednostního vstupu na atrakce, voucher na AED20 na útratu v restauracích, kavárnách či obchodech
Gold vstupenky - můžete na všechny atrakce celý den bez omezení (s vyjímkou Scuderia Challenge), neomezené přednostní vstupy, voucher na AED30 na útratu v restauracích, kavárnách či obchodech Stáhněte si detailní mapu Ferrari World ve velikosti 56 x 39 cm.

Cena: 1.984 Kč  [osoba / den]
IMG Worlds of Adventure je v Dubaji první mega tématický park plný zábavy pro děti i dospělé. Najdete zde na jednom místě mnoho zábavy. A nebyla by to Dubaj, kdyby tento park nebyl největší vnitřní tématický zábavní park na světě. Park se rozkládá na téměř 140 tis. m2. Do zábavního parku se vejde více než 20 tis. lidí za den. Můžete zde vidět:
 • Marvel - superhrdinové
 • Lost Valley - dinosauří svět
 • Cartoon Network
 • IMG Boulvard

Cena: 1.803 Kč  [osobu]
Jestli Vás zajímá život v tropickém pralese a máte děti, určitě je sem vemte. The Green Planet je park, kde můžete poznat nejstarší žijící ekosystém světa a to faunu i flóru. Děti do 2 let jsou zdarma. Otevírací doba je denně 10:00 a od soboty do středy do 22:00 a ve čtvrtek a pátek až do 24:00. Tento kouzelný park se nachází na Dubai City Walk.

Cena: 581 Kč  [osoba]
Dubai Parks and Resorts nabízí několik možností vstupenek. Legoland Dubai - Ne-St 10:00 - 18:00/Čt-So 10:00-19:00
- tematický park pro všechny fanoušky lega Legoland Water Park - 10:00 - 18:00
- tematický akvapark zaměřený na lego Motiongate Dubai - Ne-St 11:00 - 20:00/Čt-So 11:00-22:00
- tematický park zaměřený na Hollywood Bollywood Parks Dubai - Denně 14:00-22:00
- tematický park zaměřený na Bollywood

Cena: 1.807 Kč  [osoba]
Pokud jste fanoušci virtuální reality je tato herna ideální pro Vás či Vaše děti. Můžete zde střílte s virtuálními brýlemi zombie, nebo létat na simulátoru na drakovi a zachraňovat zemi, nebo můžete jet na vozíku a střílet příšery, které se kolem Vás objeví. Můžete zde vypustit své ratolesti, zatímco Vy si můžete sednout do kavárny, restaurace či zajít do některého z obchodů na Dubai City Walk, kde se tato herna nachází. Otevírací doba je denně od 14:00 a od soboty do středy do 22:00 a ve čtvrtek a pátek až do 24:00.

Cena: 1.244 Kč  [osoba]
KidZania nabízí unikátní příležitost dětem i rodičům. Bezpečné, jedinečné a velmi realistické vzdělávací prostředí, které umožní dětem ve věku od 4 do 16 let velmi zajímavé aktivity. Napodobování profesí dospělých v reálném životě. Kidzania nabízí dětskou verzi skutečného města s ulicemi, budovami, obchody i vozidly, které se pohybují po městě - to vše zmenšené pro velikost dětí. Děti si v tomto vzdělávacím institutu mohou vyzkoušet až 80 profesí jako např.: chirurga, hasiče, kuchaře, inženýra, herce, umělce, kameramana, rozhlasového a televizního hlasatele, fotografa, mechanika a pod. včetně skutečných uniforem, nebo oblečení, které k dané profesi patří. Touto zábavnou formou hry se mohou seznámit s nejrůznějším povoláním a získat tím vskutku zajímavou zkušenost. Děti vyšší než 120 cm mohou být v Kidzania bez doprovodu rodičů.

Cena: 734 Kč  [osoba]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
neděle
17. únor
Rain showers
Rain showers
22°C
pondělí
18. únor
Clear sky
Clear sky
20°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 23.039 CZK
1 AED = 6.292 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
 • Osobní znalost prostředí v SAE
 • Asistence a pomoc přímo v SAE
 • Specializace na Arabský poloostrov
 • Rady a doporučení pro cestování
 • Osobní vazby a kontakty
 • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
 • Uspokojení individuálních požadavků
 • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.