+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Vstupenky do zábavních parků

Zde najdete všechny zábavní parky, které se v SAE nachází.

Přijďte se podívat do nového zábavního tématického parku v Abu Dhabi, který se nachází na Yas Islandu stejně jako např. Ferrari World nebo okruh Yas Marina Circuit, kde se jezdí závody formule F1. Tento zábavní park je uvnitř a je tedy plně klimatizovaný. Najdete zde všechny možné známé i neznámé postavy ze společnosti Warner Bros., tedy např. Batman, Superman, Wonder Woman, nebo dětských jako Bugs Bunny, Scooby-Doo, Tom a Jerry nebo Flinstonovi a mnoho dalších. Otevírací doba: Denně 10:00 - 20:00 Park je rozdělen do 6 částí - najdete zde 29 různých atrakcí a show (na většinu atrakcí mohou děti do 1.1m-1.3m pouze s doprovodem, ale je mnoho atrakcí, kam menší děti nemohou z bezpečnostních důvodů)
 • Warner Bros. Plaza (Hollywood - najdete zde obchody, restaurace, kavárny apod.)
 • město Bedrock (domov Flinstonových)
 • Dynamitová rokle (kojot, pták uličník, pistolník, Marťan Marvin a další)
 • křižovatka Cartoons (Bugs Bunny, Scooby-Doo, Tweety a Silvestr, kačer Daffy, tazmánský čert, Tom a Jerry a jiné)
 • Gotham City (Batman, Joker, kočičí žena, Harley Quinn, Hádankář, Scarcrow, Tučňák, Two Face a další)
 • Metropolis (Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Cyborg, Aquaman, Supergirl aj.)

Cena: 1.730 Kč  [osoba]
Ferrari World je tématický zábavní park na ostrově Yas v Abu Dhabi. Rozlohou 200.000 metrů čtverečních je Ferrari World největším krytým zábavním parkem na světě. Ferrari World byl slavnostně otevřen 4.listopadu 2010. Nachází se zde nejrychlejší horská dráha na světě, jmenuje se Formula Rossa. Vozíky této dráhy mají tvar formule a dosahují rychlosti až 240 km/h, a to za neuvěřitelných 5 vteřín! Ferrari World Vám umožní zažít to, co zažívají piloti formule 1 ve svých monopostech. Vyzkoušejte ve Ferrari World atrakci G-Force, tato atrakce vás vystřelí do výšky 62 metrů, kdy na tělo působí přetížení 4G a poté padáte zpět na zem volným pádem. Jednou z dalších atrakcí Ferrari World je Scuderia Challenge, realistický simulátor Formule 1 se stejnými pedály a volanty, jako používají piloti ze stáje Ferrari, tato jediná atrakce se připlácí zvlášť, a to za AED100/osoba na místě. Nabrat dech a doplnit síly můžete v některých z šestice stylových restaurací a kaváren, které se v areálu nachází. Zaměřují se především na italskou kuchyni. Celkem je ve Ferrari World 20 různých atrakcí a samozřejmě také sbírka vozů Ferrari. General Admission - můžete na všechny atrakce celý den bez omezení (s vyjímkou Scuderia Challenge)
Gold Admission + Quick Pass - můžete na všechny atrakce celý den bez omezení (s vyjímkou Scuderia Challenge), neomezené přednostní vstupy Stáhněte si detailní mapu Ferrari World ve velikosti 56 x 39 cm.

Cena: 1.730 Kč  [osoba / den]
Ski Dubai je krytý lyžařský areál s 22 500 metry čtverečními. Je součástí obchodního centra Mall of the Emirates, jednoho z největších nákupních center na světě, které se nachází v Dubaji v SAESki Dubai je součástí spol. Majid al Futtaim Group, která je lídrem nákupních center v regionu. Krytý areál vytváří dojem 85 metrů vysoké hory s 5ti různými částmi obtížnosti, včetně celosvětově první kryté černé sjezdovky a korytem pro snowboardisty SKI DUBAI. K přepravě na vrchol slouží čtyřsedačková lanovka nebo vlek. V polovině lanovky stojí restaurace Avalanche Café s výhledem na celý areál. 3000 metrů čtverečních je vyhrazeno na Snow Park, kde je hřiště se sáňkařskými drahami, ledovou skluzavkou, šplhací věží, střelnicí na sněhové koule, ledovou jeskyní a 3D kinem. Mezi další zajímavosti patří sněhové bludiště a prostor pro vytváření sněhuláků. Mimořádně účinný izolační systém je důležitým klíčem k udržení teploty -1 °C ve dne a -6°C v noci, kdy se vyrábí sníh. Zimní oblečení a veškeré vybavení je zahrnuto v ceně. Otevírací doba: Ne - St: 10:00 - 23:00
Čt - 10:00 - 24:00
Pá - 09:00 - 24:00
So - 09:00 - 23:00 Tučňáci jsou denně ve 14:00, 16:00, 18:00 a 20:00 SNOW CLASSIC - tento typ vstupenky obsahuje neomezený vstup po celý den ve Snowparku (ledová jeskyně, hřiště, lezecká. stěna, bobová dráha, zorbingová koule, jízda na nafukovacím kruhu apod., 1 jízda na sedačce a 1 jízda na Mountain Thriller Ride SNOW PLUS - tento typ vstupenky obsahuje neomezený vstup do celý den ve Snowparku (ledová jeskyně, bobová dráha, hřiště, zorbingová koule, jízda na sedačce a Mountain Thriller a další, součástí je i volba mezi Penguin Encounter nebo Snow Bullet Ride nebo Discovery Lesson nebo Slope Session PENG-FRIEND ENCOUNTER - setkání s tučňáky, 40 minut plné zábavy a nových zkušeností s tučňáky, naučíte se spousty zajímavostí o těchto výjimečných tvorech a jak je můžeme chránit, setkáte se osobně s minimálně 2 druhy tučňáků

Cena: 1.390 Kč  [osoba]
Zažijte a vychutnejte si úžasnou zábavu, kterou pro Vás připravili skuteční experti tak, aby Vás delfíni a lachtani co nejvíce pobavili a překvapili svými dovednostmi. Během této neuvěřitelné show Vám delfíni a lachtani předvedou své přirozené dovednosti, které zkušení trenéři využili k vytvoření úžasného představení pro diváky všech věkových kategorií. Můžete si zajít také na zábavnou show s papoušky. Toto představení Vám přinese i spoustu zajímavých informací o životě těchto nádherných tvorů, Vaše děti budou určitě nadšené a nejen ony!   Pokud byste chtěli zažít nevídaný zážite a seznámit se s delfíny blíže, můžete si také vybrat jednu z možností včetně oblíbeného plavání s delfíny v hluboké vodě či mělké pro děti. Lze zajistit i soukromé plavání pro max. 3 osoby. V případě zájmu nám napište zde.   Součástí vstupenky není vstup do Dubai Creek Park, který činí AED5/osoba.   Show PO-SO PO-SO PO-SO SHOW S PAPOUŠKY A JINÝM PTACTVEM 12:15 15:15 19:15 SHOW S DELFÍNY A LACHTANY 11:00 14:00 18:00   PLAVÁNÍ S DELFÍNY - PO-SO 10:00 12:00 15:00 16:00

Cena: 200 Kč  [osoba/ výlet]
Skvělý zábavní park pro dospělé i děti. Najdete zde několik možností vstupenek. Jsou zde 4 velké zábavní parky a také vesnice, kde jsou restaurace, kavárny a obchody. Dokonce je zde i hotel, pokud byste chtěli parky opravdu objevovat intenzivně i několik dní. Určitě doporučujeme se sem s dětmi zajet podívat. Park je nejvhodnější pro děti od cca 3-5 let dle výšky. Zajeďte si sem v týdnu a vyhnete se většině front. Jezdí sem denně mnoho shutle busů, které navazují na metro i autobus. Dubai Parks and Resorts nabízí několik možností vstupenek. Legoland Dubai - Ne-St 10:00 - 18:00/Čt-So 10:00-20:00
- tematický park pro všechny fanoušky lega Legoland Water Park - Denně 10:00 - 18:00
- tematický akvapark zaměřený na lego Motiongate Dubai - Denně 11:00 - 20:00
- tematický park zaměřený na filmy pro malé i velké
 • Šmoulí vesnice
 • Dreamworks - Madagaskar, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Shrek
 • Columbia Pictures - Ghostbusters, Underworld, Hotel Transylvania, Zombieland, Zataženo občas trakaře a jiné
 • Lionsgate - Hunger Games
Bollywood Parks Dubai - Denně 14:00-23:00
- tematický park zaměřený na Bollywood a indické filmy

Cena: 1.840 Kč  [osoba]
IMG Worlds of Adventure je v Dubaji první mega tématický park plný zábavy pro děti i dospělé. Najdete zde na jednom místě mnoho zábavy. A nebyla by to Dubaj, kdyby tento park nebyl největší vnitřní tématický zábavní park na světě. Park se rozkládá na téměř 140 tis. m2. Do zábavního parku se vejde více než 20 tis. lidí za den. Můžete zde vidět:
 • Marvel - superhrdinové (Avengers - Hulk, Thor, Iron man, Spiderman a další)
 • Lost Valley - dinosauří svět jurského parku
 • Cartoon Network (Powerpuff Girls, Ben 10, Gumball, Lazytown a jiné)
 • IMG Boulvard (dům hrůzy a mnoho restaurací, kaváren a obchodů)
 • Novo Cinemas (IMAX)
Otevírací doba:
Neděle - Středa 11:00 - 22:00
Čtvrtek - Sobota 11:00 - 23:00

Cena: 1.785 Kč  [osobu]
Jestli Vás zajímá život v tropickém pralese a máte děti, určitě je sem vemte. The Green Planet je park, kde můžete poznat nejstarší žijící ekosystém světa a to faunu i flóru. Děti do 2 let jsou zdarma. Otevírací doba je denně 10:00 a od soboty do středy do 22:00 a ve čtvrtek a pátek až do 24:00. Tento kouzelný park se nachází na Dubai City Walk.

Cena: 595 Kč  [osoba]
Pokud jste fanoušci virtuální reality je tato herna ideální pro Vás či Vaše děti. Můžete zde střílte s virtuálními brýlemi zombie, nebo létat na simulátoru na drakovi a zachraňovat zemi, nebo můžete jet na vozíku a střílet příšery, které se kolem Vás objeví. Můžete zde vypustit své ratolesti, zatímco Vy si můžete sednout do kavárny, restaurace či zajít do některého z obchodů na Dubai City Walk, kde se tato herna nachází. Otevírací doba je denně od 14:00 a od soboty do středy do 22:00 a ve čtvrtek a pátek až do 24:00.

Cena: 975 Kč  [osoba]
KidZania nabízí unikátní příležitost dětem i rodičům. Bezpečné, jedinečné a velmi realistické vzdělávací prostředí, které umožní dětem ve věku od 4 do 16 let velmi zajímavé aktivity. Napodobování profesí dospělých v reálném životě. Kidzania nabízí dětskou verzi skutečného města s ulicemi, budovami, obchody i vozidly, které se pohybují po městě - to vše zmenšené pro velikost dětí. Děti si v tomto vzdělávacím institutu mohou vyzkoušet až 80 profesí jako např.: chirurga, hasiče, kuchaře, inženýra, herce, umělce, kameramana, rozhlasového a televizního hlasatele, fotografa, mechanika a pod. včetně skutečných uniforem, nebo oblečení, které k dané profesi patří. Touto zábavnou formou hry se mohou seznámit s nejrůznějším povoláním a získat tím vskutku zajímavou zkušenost. Děti vyšší než 120 cm mohou být v Kidzania bez doprovodu rodičů.

Cena: 490 Kč  [osoba]
Vstupenka na dvě atrakce zároveň. Užijte si nejnovější akvapark Yas Water World a vstup do Ferrari World Parku a nebo do Warner Bros Parku. Vyberte si kterýkoliv park nebo všechny 3. Užijte si nekonečnou zábavu v Abu Dhabi, všechny parky jsou jen kousek od sebe. Pokud si vyberete vstupenky včetně Quick Pass, bude Vás to opravňovat předběhnout všechny fronty a jít přednostně.

Cena: 1.945 Kč  [osoba/ výlet]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
sobota
23. říjen
Clear sky
Clear sky
31°C
neděle
24. říjen
Clear sky
Clear sky
30°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 22.205 CZK
1 AED = 6.069 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
 • Osobní znalost prostředí v SAE
 • Asistence a pomoc přímo v SAE
 • Specializace na Arabský poloostrov
 • Rady a doporučení pro cestování
 • Osobní vazby a kontakty
 • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
 • Uspokojení individuálních požadavků
 • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.