+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Plavby

Zde najdete různé plavby včetně možností s večeří či plavby kolem palmových ostrovů a mnoho jiného.

Sinimar doporučuje
Užijte si úžasnou tradiční plavbu podél pobřeží Musandam na palubě klasických ománských lodí Dhow. Během plavby se můžete kochat výhledem na překrásnou přírodní scenérii a přitom si můžete vychutnat arabské pohoštění, které pro Vás připraví posádka lodi. Relaxujte na lodní palubě, opalujte se nebo se můžete dokonce i potápět v křišťálových vodách Indického oceánu. Po obědě, který proběhne formou bufetu budete mít ještě spoustu času na další relaxaci, opalování a potápění v korálových útesech. Musandam je díky své geografické poloze a hornatému terénu izolován od zbytku Ománu a region se rozvíjel svým vlastním tempem. Krásu Musandamu - fjordy, kamenné útesy táhnoucí se do moře a jeskyně si lze nejlépe vychutnat z moře.   Hlavním městem Musandamu je Khasab (plodnost), díky úrodné půdě a spoustě ryb, které jsou tu jedním z hlavních složek jídelníčku. Pro příznivce historie jde o poloostrov mnoha starověkých osad, pravěkých hrobů a skalních rytin.

Cena: 2.215 Kč  [osoba/ výlet]
Sinimar doporučuje
Arabský záliv přímo vybízí k romantické a nezapomenutelné plavbě Vašeho života v srdci Dubaje! Poplujete např. kolem Dubai Creek, ostrovů World, Palm Jumeirah a Burj Al Arab. Pokud budete chtít, můžeme zakotvit na jednom místě, a užít si potápění, šnorchlování nebo se jen tak osvěžit v příjemné a čisté vodě. Relaxujte a obdivujte krásy dubajského pobřeží  s přáteli nebo s rodinou na palubě luxusní jachty, odpočiňte si od hlučného a hektického života ve velkoměstě  a nechte se kolébat na mořských vlnách. Starat se o vás bude kvalifikovaná posádka, která pro Vás připraví vynikající jídlo a k dispozici máte samozřejmě i nápoje. Ochutnejte nádech luxusu na jedné z našich unikátních soukromých jachet. Pokud byste měli zájem o větší jachtu či luxusnější, určitě nám dejte vědět, jachet máme v nabídce opravdu hodně, a to až pro 50 osob.

Cena: 11.015 Kč  [Loď/hodina]
Užijte si romantickou večeři na tradiční arabské Dhow, která klouže hladce a tiše po hladině podél zálivu pod hvězdnou oblohou zalitou měsíčním světlem. Hlavní dubajské ikony září pod měsíčním světlem, minulá i současná architektura je v tomto denním čase naprosto úchvatná.     Večeře na této dřevěné veslici Vám dává šanci na všestranný zážitek. Zatímco si budete vychutnávat delikátní večeři o několika chodech, atmosféru bude dotvářet živá tradiční arabská hudba. Z oken můžete sledovat nádherně osvětlené pobřeží podél Dubai Creeku, se všemi monumentálními stavbami. Při tomto zážitku uvidíte Dubaj zase z jiné perspektivy.   Tento zážitek je vhodný jak pro páry, rodiny s dětmi, tak je tu i možnost pořádání velkých firemních akcí či oslav. Toto místo dodá veškerým těmto událostem nádech exotiky a romantiky. Výlet je možný pouze s vyzvednutím v hotelech v Dubaji, Sharjah či Ajmanu.

Cena: 1.300 Kč  [osoba/výlet]
Zažijte romantickou večeři na palubě této luxusní prosklené lodi, kdy během večeře pomalu poplujete po vodách dubajského kanálu (Dubai Creek), a uvidíte obě strany Dubaje - starou a novou - zase z jiné perspektivy. Plavba na této uzavřené, celoprosklené a klimatizované lodi, které se říká dle pařížské předlohy Bateux, je skutečně unikátním zážitkem. Hosté si během této pomalé plavby vychutnají čerstvě připravené gurmánské menu o několika chodech, při které je bude bavit živá hudba a atmosféru dotváří intimní osvětlení a skvělá obsluha, která je neustále při ruce, zatímco  můžou obdivovat nejvýznamější památky a stavby po obou stranách Dubai Creek. Tato elegantní loď také nabízí ideální a zároveň neobvyklé místo pro pořádaní nejrůznějších akcí jak pro soukromé tak např. firemní účely. Výlet je možný pouze s vyzvednutím v hotelech v Dubaji, Sharjah či Ajmanu.

Cena: 2.055 Kč  [osoba/výlet]
Tato plavba je skvělá možnost pro každého, kdo chce vidět Dubaj z pobřeží. Loď vyráží z Dubai Marina k palmovým ostrovům kolem známého hotelu Atlantis a zpět do Mariny. Je to skvělý zážitek, který byste si neměli nechat ujít během svého pobytu v Dubaji. Plavby jsou k dispozici denně v 15:00 nebo 17:00. Plavba je v plně klimatizované lodi s venkovní terasou na střeše lodi.

Cena: 200 Kč  [osoba / den]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
sobota
23. říjen
Clear sky
Clear sky
31°C
neděle
24. říjen
Clear sky
Clear sky
30°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 22.205 CZK
1 AED = 6.069 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
  • Osobní znalost prostředí v SAE
  • Asistence a pomoc přímo v SAE
  • Specializace na Arabský poloostrov
  • Rady a doporučení pro cestování
  • Osobní vazby a kontakty
  • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
  • Uspokojení individuálních požadavků
  • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.