+420 515 545 119  |  sinimar@sinimar.eu  |  SKYPE: sinimar.tour

Zážitkové výlety v SAE

Zde najdete výlety, které jsou plné zážitků a často i adrenalinu. Tyto výlety jsou pro dobrodružné povahy a jsou většinou bez průvodce jen s anglicky hovořícím řidičem.

Sinimar doporučuje
XLINE DUBAI MARINA je neskutečný zážitek pro dobrodružné objevovatele. Proleťte se na laně přes Dubai Marinu z mrakodrapu až do obchodního centra Marina Mall. Letět můžete denně od 9:00 do 17:00. Tento adrenalinový zážitek je pro osoby od 12 do 65 let, vyšší než 130 cm a vážící mezi 50 a 100kg bez zdravotních obtíží. Na místě dostanete helmu a popruhy, která Vám budou přesně sedět. Jízda je z Amwaj Towers do Dubai Marina Mall, po cestě budete mít vše jako na dlani, celou Marinu a mrakodrapy v okolí (Princess Tower, Cayan Tower apod.). Délka jízdy je 1km a budete ve výšce 170m a maximální rychlost je 60km/h.

Cena: 4.830 Kč 
Sinimar doporučuje
Chcete zakusit kousek luxusu v jednom z nejznámějších hotelů Dubaje v Burj Al Arab? Vyzkoušejte tento skvělý balíček nazývaný Sweet Indulgence. V ceně balíčku je Váš výběr dortu, mocktailu a známé zlaté capuccino.

Cena: 2.025 Kč  [osoba/ výlet]
Sinimar doporučuje
Toro Verde Ras Al Khaimah je nejdelší Zipline na světě a je zapsaná i v Guinnessově knize rekordů. Chcete se "proletět" na laně v horách? Díky tomuto výletu budete mít jedinečnou příležitost vidět emiráty z ptačí perspektivy a zažít něco, co jste ještě určitě nezažili. Platforma, ze které budete startovat se nachází ve výšce 1.680m nad mořem a je jedním z nejvyšších míst ve Spojených arabských emirátech. Délka "letu" - 2.832m Jebel Jais Flight - tento zážitek je tzv. let na supermana, budete připevněni břichem dolů a zarát mohou letět až 2 osoby společně, poletíte průměrnou rychlostí 120km/hod, celková doba na let je 1 hodinu včetně bezpečnostního školení a návratu zpět Jais Sky Tour - tato tour je zase trochu jiná a zde si můžete vychutnat výhled na Hajar hory, zavěšeni budete v sedáku a celková délka jízdy je více než 4,5 km přes 7 různých zipline (1.068m, 828m, 623m, 337m, 351m, 831m, 633m), které jsou propojeny skrz 9 různých platforem, uvidíte nádherné kaňony hory Jebel Jais, ale i neuvěřitelný výhled a mocnost tohoto pohoří Hajar. Průměrná rychlost je 60km/hod a celková doba je 2 hodiny včetně bezpečnostního školení a návratu zpět Otevírací doba:
Středa - Neděle: 9:00 - 16:00 Podmínky:
 • min. váha jednotlivých osob 40kg
 • max. váha jednoltivých osob 130kg (Jebel Jais Flight) a 110kg (Jais Sky Tour)
 • min. výška jednotlivých osob 122cm
 • do 18 let musí být děti, které splňují podmínky viz výše doprovázeny rodičem nebo zákonným zástupcem
Co na sebe:
 • sportovní oblečení (během zimního období nezapomeňte na mikinu či lehkou bundu)
 • uzavřené, nejlépe pevné boty, které můžete mít v terénu
 • nezapomeňte se namazat opalovacím krémem

Cena: 2.245 Kč  [osoba]
Sinimar doporučuje
Afternoon Tea in Sahn Eddar Využijte skvělé příležitosti na setkání s přáteli v luxusním prostředí hotelu Burj Al Arab, které se nachází v místě světově nejvyššího hotelového atria. Přívítají Vás teplé a uklidňující tóny, mramorová mozaiková podlaha a decentní osvětlení. To vše dohromady poskytuje perfektní zázemí pro hosty, kteří si chtějí užít odpolední čaj ve velkém arabském stylu. Tuto nabídku můžete využít v čase od 13:00 do 18:00 hod. Sky Tea
Nachází se v nejvyšším patře hotelu Burj Al Arab, Sky View Bar nabízí bezkonkurenční výhled na Palm Jumeirah a World Island. Vychutnejte si kávu, čaj, sendviče nebo pečivo a koláče podávené s možností výběru lahodných domácích džemů. Tuto nabídku můžete využít v čase od 13:00 a od 16:00 hod.

Cena: 4.050 Kč  [osoba]
Sinimar doporučuje
Zažijte neskutecný pohled na Dubaj. 12, 17 a 22 minutový let - budeme odlétat ze Skydive Helipad (v Marině) 15 a 25 minutový let - budeme odlétat od hotelu Atlantis the Palm Během letu uvidíte to nejúžasnější z Dubaje z ptačí perspektivy. Uvidíte nejvyšší stavbu světa Burj Khalifu a také jednu z nejznámějších a nejluxusnějších staveb hotel Burj Al Arab ve tvaru plachetnice. Podíváme se také nad umělé ostrovy ve tvaru Světa, kde budete moc vidět jednotlivé ostrovy, které když utvoří celek, znázorňují náš svět, uvidíte také, které z ostrovů jsou již zastavěny. Dále poletíme nad umělými ostrovy Palm Jumeirah, kde uvidíte krásný a rozlehlý hotel Atlantis i s obrovským akvaparkem. Vracet se budeme nad JBR a JLT zpět do Festival City. Je to ohromující zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Cena: 3.970 Kč  [Osoba/výlet]
Kulinářský zážitek - OBĚD Předkrm si vychutnáte v restauraci Scape Restaurant & Bar (Californian Fusion - terasa s výhledem na Arabský záliv), další chod si budete vybírat v restauraci Nathan Outlaw v Al Mahara (mořské plody - restaurace s podmořskými akvárii), hlavní chod si vychutnáte v restauraci Al Muntaha (francouzská kuchyně - restaurace ve 27. patře s výhledem na Dubaj a palmové ostrovy Palm Jumeirah), kam si vyjedete proskleným výtahem a zakončíte tento úžasný zážitek v restauraci Sahn Eddar (mezinárodní kuchyně) v prvním patře, kde si vyberete některý ze skvělých zákusků. 12:30 - 15:30 Kulinářský zážitek - VEČEŘE Tento jedinečný zážitek začnete drinkem ve Sky View Baru ve 27. patře s výhledem na celou Dubaj, poté se přesunete hned vedle na předkrmy do restaurace Al Muntaha (francouzská kuchyně - restaurace ve 27. patře s výhledem na Dubaj a palmové ostrovy Palm Jumeirah), další chod bude podáván v restauraci Scape Restaurant & Bar (Californian Fusion - terasa s výhledem na Arabský záliv), hlavní chod si poté vychutnáte v restauraci Nathan Outlaw v Al Mahara (mořské plody - restaurace s podmořskými akvárii), zakončíte tento úžasný zážitek v restauraci Sahn Eddar (mezinárodní kuchyně) v prvním patře, kde si vyberete některý ze skvělých zákusků. 19:00 - 00:00

Cena: 7.205 Kč  [osoba]
DUBAJ - Podívejte se na svět z ptačí perspektivy a vychutnejte si 20 minutový let nad ikonickými orientačními body v Dubaji jako je Burj Al Arab Hotel, Burj Khalifa, Jebel Ali, Dubai Creek, a samozřejmě si budete také moci vyfotit největší člověkěm vytvořené umělé ostrovy - Palm Jumeirah a World. Během tohoto letu budete mít možnost nafotit neuvěřitelné fotky zázraků lidského inženýrství jako například:
 • Burj Al Arab Hotel
 • Palm Jebel Ali
 • Dubaj Marina
 • Světově proslulý umělý ostrov Palm Jumeirah
 • Burj Khalifa
 • Dubai Creek
 • Port Rashid
 • ostrovy World
RAS AL KHAIMAH - let nad Ras Al Khaimah na 20 minut

Cena: 2.970 Kč  [osoba/výlet]
Naprostý kontrast hluku a shonu velkoměsta je úchvatný, míruplný let balónem, jež ruší jen občasné vzplanutí plynového hořáku. Náš výlet začíná ráno těsně před východem slunce. Poletíme nad Dubají ve výšce cca 4.000 stop, uvidíte krásné červené písečné duny, gazely, velbloudy a přímorožce arabského v jejich přirozeném prostředí. Let potrvá hodinu. Tento výlet bude zajisté nezapomenutelný. Po přistání nás čeká pouštní přivítání, krátká jízda po dunách do beduínského kempu, kde si budete moci vychutnat gurmánskou snídani a show se sokoly. Po konci výletu budete odvezeni zpět do Vašeho hotelu.  

Cena: 7.205 Kč  [osoba/výlet]
POČASÍ V DUBAJI, SAE
sobota
23. říjen
Clear sky
Clear sky
31°C
neděle
24. říjen
Clear sky
Clear sky
30°C
AKTUÁLNÍ ČAS
PRAHA:
DUBAJ:
[DST = letní čas]
AKTUÁLNÍ KURZY
1 USD = 22.205 CZK
1 AED = 6.069 CZK
Proč cestovat právě
se Sinimar Tour?
 • Osobní znalost prostředí v SAE
 • Asistence a pomoc přímo v SAE
 • Specializace na Arabský poloostrov
 • Rady a doporučení pro cestování
 • Osobní vazby a kontakty
 • Osobní zkušenosti s poskytovanými službami
 • Uspokojení individuálních požadavků
 • Reference od osobností z oblasti business, sportu, politiky aj.